زمان حال

 
پاستا به غذاهایی گفته می شود
نویسنده : mosi - ساعت ٩:٢٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ فروردین ،۱۳٩٥
 
معبد ویهاراسین در پاتایا:
معبدی چینی است که با سه طبقه ساخته شده که به آن ویهاراسین گفته شده که از دیدنی های گردشگری در تور پاتایا محسوب شده و هم به عنوان عبادتگاه بودائی هاست هم بعنوان موزه شناخته شده . در این موزه از مصنوعاتی ساختگی تاریخی کمیابی وجود دارد که از دولت چین در این مکان نگهداری میشود . این معبد چینی با معماری فوق العاده ای که دارد از پربازدید کننده ترین مکان های گردشگری مسافران تور لحظه آخری پاتایا محسوب شده .
در این معبد زیبا بیشتر از ۲۰۰ مجسمه از پیکره های خدایان و الهه های آن ها و پیکره های حیوانی دیده میشود . در این موزه نقاشی های فوق العاده از چین و سفالگری های چینی و سازهای دست ساز در عرضه ی موسیقی و بسیاری از هنرهای چینی در این موزه دیده شده و در بخش دیگر آن آثار تاریخی وجود دارد که مربوز به دوران سلطنت امپراتوری شی هانگ در چین بوده که مربوط به ۲۰۰۰سال قبل است.
در یکی از طبقات این موزه دست سازهای مصنوعی هنری و فرهنگی تایلندی و سایر هنرهای سنتی آنها و عروسک های مطابق با فرهنگ تایلند دیده میشود و در طبقه اول آن مجسمه ها و پیکره های خدایانن و انسان ها قرار داده شده که میتوان با دیدن آن ها با فرفه های مختلف از مذهب آشنا شد و در طبقه ی سوم این موزه یا معبد مکانی برای عبادت قرار دارد هر ساله مسافران زیادی با تور پاتایا برای دیدن این معبد می آیند.

 

موزه هنری بطری های شیشه ای در قیمت تور پاتایا:
با سفر به پاتایا می توان از این موزه شیشه ای دیدن کرد . در این موزه مجموعه ای از اشیاء که درون بطری های شیشه ای قرار داده شده که سالانه گردشگران بسیاری را برای دیدن این موزه شیشه ای توسط تور  لحظه آخری پاتایا به این شهر برای بازدید جذب میکند.
این مجسمه های شیشه ای توسط بزرگترین مجسمه سازان جهان ساخته شده.
اشیاء ساخته شده در این موزه نمادهایی از کشتی، ساختمان ها و معبدهای معروف دنیا هستند که درون این بطری های شیشه ای قرار گرفته شدند. این موزه بطری های شیشه ای از معروفیت زیادی برخوردار است و از سراسر دنیا برای دیدن این اشیاء درون شیشه به بازدید این موزه میپردازند.
یک فیلم آموزشی از نحوه ی ساختن این بطری هایهنری برای بازدید کنندگان به نمایش داده میشود که بعد از آن میتوان وارد فضای داخلی این موزه شد. این موزه در خیابان مینی سیام شهر پاتایا واقع شده که آنرا به جاذبه ی توریستی تایلند و تور پاتایا تبدیل کرده.در ضمن آخرین اطلاعات تور لحظه آخری را می توانید در سایت دنبال نمایید.

موزه های گردشگری در تور پاتایا :
کشور تایلند با فرهنگ منحصربه فردی که در میان مردمش رواج دارد که بازدیدکندگان زیادی را برای گردش و بازدید از این کشور به خود جذب کرده . یکی از پربازدیدکننده ترین مکان های دیدنی در تایلند موزه های آن بوده.
در این موزه آثار تاریخی از دوران سنگ کهن وجود دارد.
این موزه ملی بزرگترین موزه ی جنوب شرقی در آسیا محسوب شده و از مکان های آموزه های هنری تایلند است. کتیبه ی سنک سیاه از قدیمی ترین الفبای تایلندی به شمار آمده که در این موزه واقع شده. مجسمه ها و آثار قدیمی زیادی از آسیا را در این موزه میتوان دید. مجسمه های روم باستان و قندهار هندوستان نیز در این موزه میتوان دید.

معبد باکروک لانگ در قیمت تور پاتایا:
این معبد در سال ۱۴۰۰ میلادی ساخته شده و آنرا معبد قدیمی تایلند در شهر پاتایا به شمار می آورند. مسافرانی که با تور پاتایا به این کشور می آیند دیدن این معبد قدیمی را فراموش نمیکنند .
این معبد نیز مکانی برای عبادتگاه های بودائی است که در طراحی زیبا و ساده با بافت قدیمی محیط و ستون های آن که از جنس ساج و چوب ساخته شده یکی از زیباترین مکان های گردشگری و دیدنی در تور لحظه آخری پاتایا محسوب میشود که هر ساله تعداد زیادی توریست به آنجا سفر میکنند.
این معبد از اهمیت زیادی بین مردم این کشور قرار دارد و به نوعی خدایان آن ها در این مکان مقدس قرار داده شده و نگهداری میشوند. با طراحی چوب ساج در ساخت این معبد به طور چشمگیر و زیبا آنرا تبدیل کرده . در این معبد مجسمه های بزرگی از بودا قرار دارد که در وسط این معبد گذاشته شده اند.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 15:32  توسط سلمان  |  نظر بدهید
قیمت تور پاتایا با بهترین شرایط ممکن. شهری که سالانه میزبان ۵ میلیون نفر است باید پاسخگوی نیازهای آنها نیز باشد.افرادی که برای گردشگری پاتایا به این شهر آمده اند هر کدام از یک کشور و با سلیقه های متفاوت در آنجا حضور دارند.ممکن است بسیاری از آنها از غذاهای محلی و سنتی شهر پاتایا لذت ببرند و یا ترجیح بدهند که غذاهای غربی را تجریبه کنند.یا اینکه برخی دیگر تنها با غذای کشور خودش کنار بیاید و آن را به همه غذاهای موجود ترجیح دهند.ولی چیزی که در این میان ثابت است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است این است که وجود رستوران ها در مکانهای توریستی تا حد زیادی تایین کننده رفاه توریست به حساب می آیند.رستوران های پاتایا از تنوع بسیار زیاد برخوردارند.
کشورهای شرقی به غذا و نوع تغذیه اهمیت بسیاری می دهند.و این نکته را در مورد مسائل گردشگری نیز رعایت کرده اند که برای سلیقه های متفاوت ،رستوران های ویژه ای ساخته شده.حتی در بسیاری از جاهای پاتایا مراکز و ایستگاه های غذایی وجود دارد و بسیاری از آنها سیار هستند.بنابر این اگر مشکلی با غذاهای مختلف و امتحان نکرده ندارید ،نگران تهیه غذا در طی گردشگری تور پاتایا نباشید.
منطقه جافوری:
در پاتایا منطقه ای وجود دارد به نام منطقه جافوری.در این منطقه تعداد بسیار زیادی رستوران وجود دارد که به همه کسانی که به آنجا مراجعه می کنند و سلیقه های متفاوتی دارند این امکان را میدهد که غذایی متناسب با سلیقه خود بخورند.
یکی از این رستوران ها رستوران flare می باشد:
این رستوران بیشتر در زمینه غذاهای دریایی و غذاهای مدرن و کلاسیک فعالیت دارد.دکور جالب آن سعی در ایجاد حس صمیمیت در مشتری دارد و هدف از این نوع دکور این است که مشتری در آنجا احساس راحتی داشته باشد و به عبارتی آنجا را مانند خانه خود بداند.استیک های بینظیر این رستوران ستودنی است.اگر برای گردشگری در تور لحظه آخری پاتایاگذرتان به این رستوران افتاد به خاطر داشته باشید که این نمونه یکی از بهترین و حرفه ای ترین های پاتایا است.
رستوران brunos:
کار خود را در سال ۱۹۸۶ آغاز کرد.تنوع در این رستوران انتخاب را برای مراجعه کنندگان کمی دشوار می کند ولی همین تنوع است که باعث شده طرفدارانش بیشمار شوند.غذاهای بسیار زیاد و متنوعی که در آنجا منتظر شما هستند شامل غذاهایی بین المللی مانند غذاهای سوئیسی ،آمریکایی و دریایی اروپایی می باشد.وجود این گونه غذاها برای کسانی که از کشورهای شرقی به گردشگری و قیمت تور پاتایا آمده اند ،بسیار جالب و هیجان انگیز است اما برای کسانی که از کشورهای اروپایی به این رستوران می آیند هم غذاهایی ویژه در نظر گرفته شده است.فاستا و غذاهای لذیذ و سنتی تایلندی.علاقه مندان به دریافت اخبار مربوط به تور لحظه آخری دیگر کشورها نیز می توانند به بخش مربوط به ان در سایت مراجعه نمایند.
رستوران البرز :
یک رستوران ایرانی برای ایرانیانی که با غذاهای کشورهای خارجی کنار نمی آیند.رستوران البر پاتایا مسلما یکی از بهترین و شلوغ ترین رستوران های ایرانی پاتایا محسوب می شود.مزیتی که این رستوران دارد این است که ایرانیانی که برای اقامتشان در دچار مشکل شده اند و یا می خواهند پروازشان را به تعویق بیندازند ،کارکنان رستوران این کار را برای آنها انجام میدهند.
رستوران the golf club:
یک رستوران مجلل است که با غذاهای غربی مشتریان خود را به وجد خواهد آورد.این رستوران آمریکایی غذاهایی کلاسیک و درجه یک را عرضه می دارد.شام های مخصوص آمریکایی این رستوران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.اگر در طول گردشگری تور پاتایا تمایل به امتحان کردن غذاهای غربی مخصوصا آمریکایی داشتید می توانید سری به این رستوران بزنید.صرف شام در این رستوران آمریکایی غالبا همراه با کیک و شیرینی های میوه ای و یا گوشت دار همراه خواهد بود.خوراک گوشت دهنده به همراه کلوچه های مخصوص و خاص انگلیسی ،کباب دنده آمریکایی و سایر غذاهای آمریکایی از جمله غذاهایی است که در این رستوران ارائه می شود.صبحانه انگلیسی و آمریکایی در این رستوران همه روزه راس ساعت هفت صبح برپا خواهد شد.غذاهایی مثل کباب دنده آمریکایی و استیک تنها در روزهای خاصی درست خواهند شد.در روزهای شنبه ،یکشنبه و چهارشنبه (تنها برای شام) زمان درست کردن و ارائه استیک هاست.در این روزها در هنگام عصر استیک و کباب دنده آمریکایی بر روی باربیکیو دودی تهیه می شود.
رستوران five star j.resturant :
این رستوران ویژه کسان است که گیاه خوار هستند و از غذاهای گوشتی پرهیز می کنند.جالب است بدانید که مدیر این رستوران نیز خودش گیاه خوار می باشد و اگر خواستید سوالی در مورد بهترین غذاهای گیاهی رستوران بپرسید یا نیاز به فردی متخصص در این زمینه داشتید ،آنها به طور تخصصی پاسخگوی شما خواهند بود.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 15:25  توسط سلمان  |  نظر بدهید
بناهای تاریخی و گردشگری امارات:
شایدبسیار شنیده باشید که آسمان دبی بسیار باشکوه است و آنرا به یکی از بزرگترین سرمایه های جذب توریست برایتور دبی کرده باشد. برج هایی که سر به آسمان میکشند و دارای شهرت جهانی از نظر طراحی و معماری هستند . یکی از بلندترین آسمان خراش جهان در این شهر واقع شده .
مساجد و اماکن مذهبی در این شهر واقع است که مسجد جمیرا که بسیار زیبا و دیدنی است در تور گردشگری آن شرکت کرد.

 

برج دبی:
از معروفترین بناهای تاریخی و دیدنی گردشگری در تور دبی بوده که یکی از مرتفع ترین برج های جهان به شمار آمده. ظاهر این برج به صورت موشکی با ارتفاع ۸۰۰متر است . یکی از مراکز پربازدید مسافران تور گردشگری امارات این برج است که در ساخت آن ۴بیلیون دلار هزینه شده است. از نظر جغرافیایی این برج در مرکز شهر واقع شده که به شدت شلوغ و فعال بوده.

مسجد بزرگ دبی:
این مساجد با اوایل ساخت سهر دبی بنا شده که دارای محیط و بنایی زیبا و قابل دیدن است و دارای ارزش زیادی بوده و به جای مسجدی که در دهه های قبلی تخریب شده بنا گشته که با دارا بودن ۵۴گنبد و یک مناره با ارتفاع ۷۰متر احداث شده.

مسجد جمیرا:
گردشگران و افراد غیر مسلمان نیز میتوانند به دیدن این بنای تاریخی بپردازند و اجازه ی ورود دارند که برای آنها بسیار جذاب است . مسجد جمیرا یکی از معروف ترین مسجد های بنای تاریخی و قیمت تور دبی به شمار آمده که در سال ۱۹۷۰ با ۲ مناره ساخته شده. بعد از غروب آفتاب نورپردازی میشود

جزایر نخل برای تور لحظه آخری دبی:
یکی از جزایر معروف گردشگری امارات را جزیره نخل گویند. که بجز آن سه جزیره مصنوعی نیز وجود داشته با نام های نخلجبل علی، نخل جمیرا، نخل دیره که یکی از زیباترین سازه های گردشگری  در تور دبی محسوب شد و به عنوان سازه ی گردشگری خاص برای جذب توریست به گردشگری رونق دهد. این جزایر با دارا بودن ۵۰۰ کیلومتر ساحل شنی در خود آپارتمان، پارک آبی، مراکز خرید، رستو.ران های زیادی هستند.
* بناهای تاریخی در هر کشور نشان دهنده ی اصالت تاریخی آن کشور به حساب آمده که بسیار مور توجه قرار میگیرد.شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تور لحظه آخری دیگر کشورهای توریستی می توانید به بخش مربوطه به آن در سایت مراجعه نمایید.

قلعه عجمان
یکی از آثار باستانی امارات قلعه باستانی عجمان است که برای ترمیم موزه بنا شد که اشیا باستانی که پیدا میشد در آن نگهداری گردد . موزه عجمان یکی از معروف ترین موزه ها به شمار آمده که دو بخش در آن وجود داشته یک نوع آثار باستانی و اشیای قدیمی و دیگری معرفی شیوه اجتماعی گذشتگان که آن را به یکی از موزه های بین المللی میراث فرهنگی امارات تبدیل کرده.

قلعه ام القیوین:
آثار تاریخی شهر ام القیوین در گردشگری کشور امارات است که در اوایل قرن اول میلادی که توسط باستان شناسان عراقی کشف شد که از از انگلستان، بلژیک، فرانسه، دانمارک به کاوشگری پرداختند. که چند ساختمان زیر خاکی را کشف کردند .
در همین دوره بود که قلعه آل علی کشف شد که بعد از ترمیم کردن آن به یکی از بناهای پربازدید تور گردشگری امارات قرار گرفت که این قلعه را بعدا به موزه القوین تبدیل کردند

راس الخیمه
یکی از قدیمی ترین مکان های تاریخی امارات راس الخیمه است که توسط باستان شناسان انگلیسی در سال ۱۹۶۸کشف شد که بعدا به یکی از موزه ها تبدیل شد.

پارک آبی آتلانتیس یکی از جذابیت های تور دبی برای شما:
این پارک آبی در محوطه ی هتل معروف آتلانتیس با مساحت ۱۶۰۰۰۰متر مربعی که مجهز به وسایل بازی و تفریحی متنوعی است مانند سرسره های ابی بلند و تیوپ هایی برای سواری افراد، حوضچه هایی موج دار برای شنا، زمین های بازی مخصوصی برای کودکان، و سواحل اختصاصی از امکانات هیجان انگیز این پارک آبی است که با دلفین ها و ماهی هایی زینتی با تونل شیشه ای برای کوسه ماهی ها مجهز شده که درون حوضچه های آن میتوان با دلفین ها بازی کرد و در یک روز میتوانید خاطره ای رویایی را تجربه کنید.
اگر با تور گردشگری به امارات در هتل آتلانتیس اتاق رزرو کرده باشید میتوانید به صورت نامحدود از این پارک آبی استفاده کنید و بدون دادن ورودی به بازی در این پارک آبی بروید . این هتل از ۱۶ رستوران و تریا و کافه با انواع غذاها و خوراک های متنوع دارابوده .یکی از تفریحات معروف تور گردشگری امارات پارک آبی آکواونچر است که بیشتر به پارک آبی اتلانتیس شهرت دارد

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 15:19  توسط سلمان  |  نظر بدهید
 
عوامل مهم  گردشگری در تور فرانسه:
فرانسه کشوری توسعه افته است که هر ساله تعداد بسیار زیادی از توریست های دنیا را به سمت خود جذب می کند.این کشور نسبتا پهناور جز یکی از سه کشوری است که در مجاورت دریای مدیترانه و همینطور اقیانوس اطلس قرار دارد.سواحل زیبا و با شکوه موجود در آن باعث ایجاد آب و هوایی معتدل و گرم شده است.و راه را برای گردشگری فرانسه باز کرده است.
این کشور از وسعت زیادی برخوردار است به طوری که سومین کشور وسیع در کل قاره اروپا و بزرگترین کشور در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای اروپای غربی به حساب می آید.
قانونمندی و مقرراتی بودن فرانسویان در کل دنیا نظیر ندارد.مسلما گردشگری تور فرانسه یکی از بهترین و جذاب ترین گردشهایی است که یک نفر می تواند تجربه کند.بر طبق همه پرسی که در ۴ اکتبر ۱۹۵۸ صورت گرفت ،قانون اساسی فرانسه به شکل امروزی به رسمیت درآمد.اصلی ترین چیزی که در این کشور به مرحله تصویب و اجرا درآمد این بود که بنایقیمت تور فرانسه را بر یک کشور دموکرات طلب و سکولار پایه ریزی کنند.و مردم در تعیین حاکمیت آن نقش صد در صد را دارند.
پس از آنکه دوران قرون وسطی در اروپا به اتمام رسید ،فرانسه شروع به پیشرفت فوق العاده ای کرد به طوری که در نواحی مختلف دارای مستعمره هایی شد.این اتفاق در قرون ۱۹ و ۲۰ میلادی افتاد.پس از آن هم صنعت  تور فرانسههمواره رو به پیشرفت بوده است.در سایت بخشی را به عنوان تور لحظه آخری نیز قرار داده ایم که می توانید از آن بخش اطلاعات لازم را در مورد سایر تور های لحظه آخری بدست آورید.

 

 

به طوری که این کشور را مهد فرهنگ مدرن و امروزی جهان می دانند.این کشور هنرمندان و اندیشمندان زیادی را پرورش داده است.به طور کلی این کشور در ایجاد برخی هنرها ،اندیشه ها و پیشرفت در بسیاری از زمینه ها نقش ویژه ای داشته است.در اواخر دوره قرون وسطی و زمانی که تمامی کشورهای اروپایی در جهل و فریب خود به سر می بردند ،در تور لحظه آخری فرانسه آتشی در زیر خاکستر شعله ور شد.اندیشمندان و افراد کارآمد از جاهای مختلف به این کشور کشیده شدند و در زمینه های مختلف از جمله زمینه های علمی ،فرهنگی و هنری مشغول فعالیت بودند تا فرهنگ نوین و امروزی را بنا نهند.کشوری همچون فرانسه که از لحاظ صنعتی بسیار پیشرفته است ،از لحاظ فرهنگی و هنری خدمتی بی نظر به دنیا کرده است و دارای قدمتی طولانی نیز می باشد باید هم در رده کشورهای توریستی و توسعه یافته قرار بگیرد.آثار تاریخی در فرانسه به اندازه ای زیااد است که گردشگری فرانسه این روزها حتی برای ساکنین سایر کشورهای اروپایی لذت بخش است.این کشور را می توان در کل دنیا چهارمین کشوری دانست که بیشترین آثار تاریخی ثبت شده در یونسکو را دارد.شاید به همین دلیل باشد که سالانه جمعیتی در حدود ۸۳ میلیون نفر برای دیدن بناهای تاریخی ،موزه ها ،کاخ ها ،کلیساها و … به آنجا می روند.
این کشور اروپایی جز کشورهایی است که همه جوره از بهترین های دنیاست.از لحاظ بودجه نظامی رتبه پنجم در جهان را دارد و از نظر دارا بودن ذخایر هسته ای رتبه سوم دنیا را به خود اختصاص داده ست.علاوه بر آن به دلیل وجود گردشگران و توریستان بسیاری که به این کشور می آیند ،بازار قیمت تور فرانسه از رونق بسیار خوبی برخوردار است به همین دلیل هم تور فرانسه از نظر قدرت اقتصادی توانا شده است به طوری که پنجمین اقتصاد دنیا محسوب می شود.وباز بودن اقتصاد در این کشور از جمله دلایل موثر در گردشگری فرانسه است.از لحاظ قدرت خرید برابر ،این کشور رتبه هفتم دنیا را دارد و این به آن معنی است که اختلاف طبقاتی در آنجا بسیار پایین است و قریبا همه افراد جامعه از درآمد یکسان و همچنین قدرت خرید یکسانی برخوردار هستند.
فرانسه کشوری است که در زمینه استانداردهای بین المللی بسیار کوشا بوده است.این کشور برای مردم خود استانداردهای بالایی از سلامت ،امید به زندگی ،تحصیلات ،آزادی و … را قرار داده است و علاوه بر آن در بالا بردن استانداردها بین المللی در بسیاری از زمینه ها موثر بوده است.این کشور از لحاظ سیاسی نیز کشوری قدرتمند است و یکی از موسسان سازمان ملل متحد است و یکی از پنج عضو دائم در شورای امنیت سازمان ملل متحد است.این ها عواملی بودند که گردشگری فرانسه را رونق بخشیده اند و آن را جذاب کرده اند.این کشور همواره از کشورهای جذاب و دیدنی به حساب می آمده و به دلیل نزدیکی به دیای مدیترانه و اقیانوس اطلس آب و هوایی گرم دارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 15:15  توسط سلمان  |  نظر بدهید
در این نمایشگاه بین المللی برای علاقه مندان به ورزش و حرفه ی غئاصی هرساله نمایشگاهی در پاریس برگزار شده که میتوان برای دیدن این نمایشگاه به این کشور سفر کرد و یا در قیمت تور فرانسه حضور داشت .
این نمایشگاه در سطح جهانی عرضه میشود که به افرادی که در حیطه ی شنا و غواصی فعالیت میکنند . حتی میتوان برای فعالیت داشتن در این نمایشگاه یکی از غرفه ها را گرفت تا بتوان ایده ها و نوآوری های خود را به عرضه جهانی نمایش داد .نمایش های مربوط به غواصی ارائه شده که میتوان از آن ها استفاده کرد تا تجربیات دیگران را با خود به اشتراک گذاشت.
برند های جهانی در این نمایشگاه عرضه شده و به افزایش بازاریاب می انجامد که با حضور گردشگران تور فرانسه به شهر پاریس می توان گردش مالی و مطرح شدن در کنار برندهای برتر جهان را برای خود بوجود آورد زیرا از مزایای رایگان آن ها میتوان بهره گرفت تا کار خود را گسترش داد.
برای دیدن این نمایشگاه متقاضیان هرساله بیشتر شده و با سفر به پاریس میتوانند از آن بهره برد. امکانات این نمایشگاه شامل پارکینگ ماشین و اتوبوس تخصیص داده شده که با امنیت بالایی برای وسایل درون ماشین به سیستم های امنیتی مجهز شده ولی ورود حیوانات در این نمایشگاه مجاز نیست .در ضمن عزیزان علاقه مند به دیگر تور لحظه آخری می توانند به بخش مربوط به آن در سایت مراجعه نمایند.
نمایشگاه گردشگری بین المللی در کولمار:
در این نمایشگاه برای حضور همکاران در حیطه ی توریسم حضور دارند که میتوانند با شاخت بهتر از همکاران خود فعالیت شرکت ها را نیز گسترش داده . این نمایشگاه هر ساله در کولمار فرانسه برگزار شده که هرساله برگزار شده .
افرادی که در حیطه ی گردشگری فعالیت دارند میتوانند در این نمایشگاه غرفه گرفته که میتواند شامل آژانس های هواپیمایی و ادارات گردشگری، شبکه های هتل گردانی تور ها، کرایه خودرو و خدمات حمل و نقل به توریست ها با ۱۳۰۰ شرکت معرفی شده.
عنلکردهای تجاری خود را در سال گذشته اعلام میکنند. که هر ساله ۲۶۰۰۰دست اندر کار حرفه ای این صنعت توریسمی را برای بازدیدکنندگانی که با تور لحظه آخری فرانسه به این نمایشگاه می آیند نمایش دهد.

 

صنایع شستشو و حمام در پاریس:
نمایشگاهی اختصاصی است که انجمن های لوازم تجاری و لوازم شستشو و حمام فرصت تبادل اطلاعات را با هم دارند که بتوانند بهتر به مشتری های خود ارائه دهند. در ساختار های حمام میتوان از ایده هایی که برای طراحی هست استقبال کرد و بتوان طرح های خود را اعلام کرد تا بتوان شانس برندگیری را فراهم کرد و در کار خود موفق تر عمل کرد.
این نمایشگاه سالی دوبار برگزار شده که کلیه ی تجهیزات جهانی را شامل شده. برای کشف شدن ایده های جدید و ایجاد کردن فرصت های تجارت و طراجی فراهم شده که مورد پذیرش افراد زیادی در سراسر جهان است و راهی برای توسعه دادن بازاریابی و بازکار میتواند باشد. این نمایشگاه جذاب ۲بار درسال در پاریس برگزار شده که گردشگران قیمت تور فرانسه میتوانند در این نمایشگاه شرکت کنند
یکی از مکان های توریست پذیر جهان شهر پاریس است که افرادی که با تور اروپا و تور فرانسه سفر میکنند به این مکان های تفریحی خاطراتی خوش را بوجود آوردند .
مراکز تفریحی بیشماری در قیمت تور فرانسه وجود دارد که با برنامه ریزی هایی که به عمل می آید میتوانند دیدن کنند.
چندتا از مراکز تفریحی زیبا در پاریس که معروف هستند میتوان به سواحل زیبایی نیس ف جزایر بولنسیا، پراک لوکزامبورگ و … نام برد.
دره وردن در فرانسه:
هرساله گردشگران بیشماری از تور اروپا و تور فرانسه برای دیدن این دره زیبا و تنگه آبراه رودخانه ای آن که در جنوب شرقی فرانسه قرار دارد به این مکان سفر کرد. برای کسانی که به هیجان و ترس علاقه دارند بسیار جذاب و دیدنی است و از دیدن آن لذت میبرند. این دره ۷۰۰ متر عمق داشته که یکی از جاذبه های گردشگری جهان به حساب آمده.

زمین بازی پارک بلویل:
این پارک زیبا برای بازی کودکان به یک جای دیدنی و تفریحی تبدیل شده تا بتوان هیجان صعود را در کودکان ترغیب کرد که با سختی هایی که در این بازی ها وجود دارد برای کلیه ی سنین کودکان یک نوع آزمون توانایی است.
پارک فوتور اسکوپ:
یکی از مراکز دیدنی در فرانسه محسوب شده که از فیلم های سه بعدی و سالن های بزرگی با داشتن پرده های بزرگ جهان در سینما برای ارائه دادن آخرین دستاوردهای علمی به نمایش درآید .

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 15:13  توسط سلمان  |  نظر بدهید
تور لحظه آخری فرانسه را با ما تجربه کنید.فرانسه کشوری صنعتی با امکانات رفاهی بی نظیری است.بنابر این طبیعی است که مراکز خرید آن یکی از جاذبه های گردشگری فرانسه به شمار بیایند.
یکی از این بازارها ،بازار سنت کوین پاریس می باشد که اگر چه در محله های قدیمی بنا شده ولی از وسعت زیادی برخوردار است.این بازار برای افرادی که نمیخواهند برای خرید خود زیاد هزینه کنند بسیار مناسب است زیرا در آنجا تنها اشیا قدیمی و کار کرده یافت می شود.مانند مبل های قدیمی ،لباس های قدیمی و ….در این بازار خبری از اشیا لوکس نیست.ممکن است ازدحام در این منطقه کمی آزار دهنده باشد و علت آن هم ارزان بودن کالاهای آن است.
بازارچه معروف نیس که بازارچه سلیا نیز نامیده می شود.این بازارچه همانند بازار روز در ایران می باشد و ممکن است برای گردشگری تور فرانسه چندان مورد توجه نگیرد ولی مکانی است که در آن می توانید انواع میوه ،سبزیجات و مواد خوراکی تازه را در آن بیابید.این بازار همه روزه از ساعت شش صبح تا نیمه شب خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد.البته در روزهای دوشنبه این بازار مختص به عتیقه می باشد.
پاساژ ژوف روآ:
این یکی مطمئنا نمونه ایست که می تواند در گردشگری قیمت تور فرانسه تاثیر گذار باشد.این بازار نوعی راهرو سر بسته است که وجود شعبه های کمپانی ها برند و مطرح دنیا اعتبار ویژه ای به آن بخشیده است
بازار کریسمس:
این بازار نیز تنها در ماه دسامبر برپا می شود.یعنی قبل از آغاز سال جدید میلادی.در این بازارچه علاوه بر فروش وسایل مورد نیا برای جشن سال نو، موسیقی و چراغانی کردن کل بازارچه نیز در این ماه مرسوم است.
مرک خرید لوکس کواتر :
این مرکز خرید که در فرب شهر پاریس قرار دارد می تواند یکی از عوامل گردشگری تور لحظه آخری فرانسه به شمار بیاید.و چون در پایتخت این کشور قرار دارد ،مسلما از رونق بسیار خوبی هم برخوردار است.مجله ای که این مرکز خرید در آن قرار دارد محله لادیفنز نام دارد.لوکس کواتر دارای ده ها فروشگاه است و امکاناتی مانند رستوران وسالن های سینمای متعدد را در خود دارد.در ضمن برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع تور لحظه آخری می توانید به بخش مربوط به آن در سایت مراجعه نمایید.
کتاب فروشی دیدنی و معروف شکسپیر و شرکا:
ممکن است در نگاه اول تصور کنید که یک کتابفروشی چگونه می تواند یکی از عوامل گردشگری فراسه باشد یا نوعی مکز خرید باشد و اصلا چرا باید عده زیادی را جذب کند.
در خیابان بوشری شماره ۳۷ و دقیقا روبه روی کلیسای نوتردام کتاب فروشی شکسپیر و شرکا وجود داد.قدمت این مغازه را می توان به یکصد سال پیش دانست.این مغازه توسط فردی به نام سیلویا بیچ تاسیس شد.علت معروفیت یک مغازه ساده ای مثل شکسپیر و شرکا تنها در قدمت آن نیست.روزی این مغازه محل رفت و آمد نویسندگان و انسان های فرهیخته بسیاری بوده است.از جمله این افراد می توان به ژان پل سارتر ،سیمون دوبووار ،ارنست همینگوی ،جمز جویس ،ازرا پاوند ،آلن گینزبورگ ،پل والری ،گرتود اشتاین بودند.این ها از نویسندگان زبردست و فرهیخته ای بودند که در زمانهای مختلف در این مغازه رفت و آمد داشته اند.همین علت باعث شده تا این مغازه امروزه به یکی از دیدنی های قیمت تور فرانسه و حتی از مراکز خرید فرانسه به حساب بیاید.
محیط صمیمی و جالب این کتابفروشی محبوبیت آن را دوچندان کرده است.می توانید از این مغازه کتابی قرض بگیرید و اگر تمایل به خرید کتابی داشتید می توانید نوع دست دوم و یا نو آن را در این کتاب فروشی تهیه کند.حتی این امکان برای شما وجود دارد که در صورت تمایل بر روی نیکت های نسبتا قدیمی و قهوه ای سوخته مغازه بنشینید و به مطالعه کتاب دلخواه خود بپردازید.این ها مزیت هایی بودند که در کتاب فروشی نم توان آنها را پیدا کرد.به همین دلیل این مغازه گردشگران فرانسه را جذب خود می کند.اما علت محبوبیت آن در قدیم این بوده است که کتابی که در جاهای دیگر به هر علتی به چاپ نمی رسید ،این شانس را داشت تا در کتاب فروشی شکسپیر و شرکا به چاپ برسد.اکنون این کتابفروشی در همان جایی که صد سال پیش تاسیس شده بود ،مشغول به کار است و یکی از بهترین و معتبرترین کتابفروشی های انگلیسی زبان در سراسر تور لحظه آخری فرانسه محسوب می شود.شاید برایتان جالب باشد که بدانید کسانی که برای گردشگری فرانسه به این کتابفروشی می آیند تا هر زمانی که تمایل داشته باشند می توانند در آنجا بمانند اما باید سه شرط را پذیرفته و رعایت کنند:
۱-روزی یک کتاب مطالعه کنند
۲-در کارهای کتابفروشی کمی کمک کنند
۳-شرحی مختصر از خود و زندگیشان را در دفتر خاطرات کتابفروشی بنویسند.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 15:11  توسط سلمان  |  نظر بدهید
جاذبه های گردشگری تور اسپانیا
کشور اسپانیا از جمله کشورهای زیبای اروپا می باشد و هر ساله متوجه خیل عظیمی از توریست و گردشگران مختلف می باشد .این کشور دارای فرهنگ جالب و آثار باستانی و جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که آن را در بین کشورهای دیگر اروپا و کل جهان متمایز کرده است.
پایتخت کشور اسپانیا ،بارسلون می باشد که پر جمعیت ترین شهر این کشور محسوب می شود.قدمت این شهر گردشگری و تاریخی به ۲۰۰۰ سال پیش برمیگردد.بارسلون ،شهری ست ساحلی که در شمال شرق دریای مدیترانه واقع شده است.این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری و توریستی ،جاذبه های دیگری دارد که این کشور را در این زمینه ها منحصر به فرد کرده است. این زمینه ها عبارتند از ؛هنر –ورزش –فوتبال-تجارت-رسانه-آموزش-تحصیلات.
اسپانیا پس از کشورهایی مثل پاریس و لندن در اروپا از برجسته ترین کشورهای توریستی اروپا مطرح شده است.اطراف این شهر با رودخانه و دریا محاطه شده است و به همین علت آن را شهر ساحلی نامیده بودند.
این شهر یکی از شهرهای امپراطوری رم محسوب می شده است.و به عنوان یک شهر تاریخی محسوب می شود.شهر بارسلون آب و هوای فوق العاده خوبی دارد که در زمستان ها دارای هوای معتدل و تابستان آن خشک می باشد و به عبارتی چهار فصل نیز می باشد.بارسلون دارای ۶۸ پارک می باشد که از انواع مختلفی چون ؛پارک طبیعی و گیاه شناسی و معمولی و جنگلی است و انواع سواحل و موزه ها و کلیسا ها و ساختارهای معماری جالب و منحصر به فردی دارد که همواره شاهد گر شگران زیادی است.شما با تور اسپانیا می توانید این کشور را بهتر از قبل بشناسید.اگر می خواهید درباره قیمت تور اسپانیا نیز اطلاعاتی داشته باشید به بخش مربوط به آن که در سایت قرار داده ایم مراجعه نمایید.دوستان عزیزی که به دنبال اطلاعات کامل تری درباره تور لحظه آخری سایر کشورهای دیگر هستند می توانند به بخش مربوطه مراجعه نمایند.
تعدادی از جاذبه های گردشگری را در زیر به توضیح و تفصیل خواهیم پرداخت:
۱-کلیسای ساگرادا فامیلیا:این کلیسا یکی از مشهورترین بناهای تاریخی تور اسپانیا میباشد که به دلیل داشتن معماری ممنحصرد به فردش گردشگران زیادی را جذب می کند.این کلیسای مشهور و معروف در شهر تاریخی بارسلون می باشد. نام این کلیسا عبارتند از “خانواده ی مقدس “می باشد.شروع ساخت این کلیسای ارزشمند از سال ۱۸۸۲ بود و در این سال ها از لحاظ معماری خیلی روی این ساختمان و اصول معماری آن کار کرده اند.گفته اند ساخت این بنا تا سال ۲۰۲۶ ادامه داشته است.ریزه کاری ها ی زیادی که این ساختمان داشته باعث مدت دار شدن ساخت آن می باشد.معمار این کلیسای زیبا و خاص توسط یک طراح معروف به نام آنتونیو گائودی دیزاین شد اما ایشان در حال حاضر در قید حیات نمی باشند و سالها پیش فوت شده است.۱۸ برج کوچک این ساختمان و کلیسا جزو زیباترین و نادر ترین معماری های دنیا می باشد که باعث می شوند کلیسا بلند تر نشان داده شود.در این کلیسا از مجسمه های زیبای مریم مقدس و مبلغان دین مسیحیت و حضرت عیسی و…. و مقدسان و نمادهای دین مسیحت در این کلیسا به چشم می خورد.شکل های هندسی و نشانه و سمبل های به کار رفته در نمای کلیسا از معماری های برتر این ساختمان می باشد.
دهکده ی پوبله ی اسپانیول:این مکان واقع در بارسلون یکی از پر طرفدارترین مکان ها از لحاظ جاذبه های تفریحی و گردشگری می باشد .در این دهکده موزه هایی با معماری زیبا دارد که در ساختمان های این دهکده ، موزه و فرهنگ و آداب و رسوم کشور اسپانیا موج می زند. این موزه نمایانگر اصالت و قدمت کشور اسپانیا می باشد.به خصوص رفتن به این مکان برای کسانی که سفر کاری دارند و یا کسانی که وقت زیادی برای گشتن و دیدن جاهای دیگر و مختلف اسپانیا را ندارند و می خواهند از طرفی اسپانیا را بهتر بشناسند و به خصوص کارگردانان و فیلم سازان و….،جای مناسبی است تا از فرهنگ و آداب و رسوم و اعتقادات و سنت ها و قدمت ها و نژادها و نوع و روش های زندگی در این کشور مطلع شوند و سطح آگاهی و ااطلاعات خود را از این طریق بالاتر ببرند و هم لحظات خوشی را برای خود تداعی کنند . صنایع دستی و صنعت هنر کشور اسپانی نیز در این دهکده به چشم می خورد.
موزه ی پیکاسو : یکی از موزه های برتر و دل نواز و معروف در کشور اسپاانیا که همانطور از اسمش پیداست از اثرات نقاش و هنرمند مشهور و معروفی چون پیکاسو در آن موجود است و بازدیدکنندگان و هنرمندان از اقصی نقاط کشور به این موزه ی بی نظیر با آثار تکرار نشدنی سر میزنند.بابلو پیکاسو از نقاشان و هنرمندان معروف و خلاق قرن بیستم می باشد که ساختمان ویژه ی آن بسیار مجذوب و منحصر به فرد است که زیبایی های این آثاراین هنر مند یکتا به چشم می خورد.در لین موزه به علاوه ی اثرات ویژه و همیشه تازه ی وی ،از سرگذشت و زندگی و نوع دید و هر چه که به وی مربوط می شود و حتی خاطرات او ،مشهود است وراهنما این موضوعات را بیان می دارد و تعریف می کنند که شما را از شخصیت و سبک زندگی و آمال و آرزوهایش بیشتر آشنا می کند. دوست صمیمی پیکاسو به نام “خائومه سابارتس”که وقتی این همه اثر های خارق العادخ و البته فوق العاده در منزل خود دیداو را بر این داشت که این پدیده ها را در مجموعه ای گرد آورد و انها را برای مردم دیگر به نمایش بگذارد.
باغ وحش بارسلون- ساختمان و بنای کازامیلا و آکواریوم زیبای شهر بارسلون از جاذبه های گردشگری این کشور می باشد که هر کدام جذابیت های ویژه ای دارند که آنها را برجسته ساخته است و گردشگران را از تمام نقاط کشور به سمت خود می کشاند.عزیزانی که به دنبال تور لحظه آخری اسپانیا هستند برایشان موارد خوبی را رد ظنر گرفته ایم.
رستوران های تور اسپانیا:
یکی از راه های جذب مشتری در رستوران های اسپانیا که خیلی جالب توجه است این است که کسانی که پول غذا ندارند می توانند به عنوان یکی از کارکنان آنجا مشغول به کار شود و کار کند بجای خدمه در رستوران.
مدتی بود در اسپانیا به دلیل رکورد اقصادی و ایجاد مشکلات اقتصادی در ناحیه ی کاتالونیای اسپانیا با توجه به کم شدن خدمه در این رستوران آنها نیاز شدید به خدمه داشتند و با داشتن مشتری هایی که توانایی خرید غذا از رستوران را ندارند آنها را بر این داشت که از افراد دارای توان مالی کم استفاده کنند تا هم نیاز آنها برای کمبود خدمه و نداشتن حقوق به خدمه و نیاز خود خدمه ی تازه که می آید در آنجا یا ظرف می شورد یا گارسن است و یا در آشپزی کارهای پیش پا افتاده انجام می دهد و هنوز این خود باعث فراهم آوردن غذاهای روزانه اش می شود.این پروژه کار مشترک این رستوران و چند مؤسسه ی خیریه ی دیگه می باشد.رییس رستوران یا مدیر آن ابراز داشت در این رستوران در ابتدا حتماً بالای چندین هزار تن آدم کار می کنند .ژولیا کنزالس از افرادی می باشد که به این نحو در این رستوران کار می کرد و می گفت من خیلی احساس خوبی داشتم و این کار جای پیشرفت دارد و با ادامه ی آن به جاهای بزرگ تری خواهیم رسید.
مدیر این ستوران در تور اسپانیا اظهار نمود: به دلیل اینکه فرد در اجتماع کار می کند بهتر می تواند وارد اجتماع شود و اینکه برای مرد و زن برابر بود که درآمدش خیلی عالی می باشد.که هر کدام در پی اعتماد به نفس از دست رفته اند چه مدیر و چه خدمه تازه کار که کار و موقعیت خود را به دست آورند.
اسپانیایی ها عادات غذایی خاصی دارند که آنها را ذکر می کنیم،وعده های اصلی در کشور اسپانیا دو وعده ی ناهار و شام می باشد که ناهار از ساعت دو ظهر تا چهار بعد از ظهر است و وعده ی شام از ساعت نه الی یازده شب . که اغلب آنها میان وعده ی زیادی دارند که مثلاً از ساعت پنج تا شش عصر یک غذای سبک مثل مرینا و بکودیلو (یک جور ساندویچ) همراه نوشیدنی گرم(مانند چای وقهوه و نسکافه و شیرو ….) را سرو می کنند. آنها برای صبحانه از مواد شیرین و قند دار استفاده می کنند ،اما لذیذ. صبحانه ی آنها مانند قهوه داغ،شکلات داغ،قهوه،نان جو و مربا و چوور را میل می کنند که چوور خمیر تکه تکه شده همراه شکر که آن را سرخ می کنند. آنها برای میان وعده ی خو د از غذاهای مغذی و پروتئین دار مانند غذاهای گوشتی و ماهی و سالاد و سبزی و میوه و انواع پنیر استفاده می کنند.
اما ما اسمی از چوور آوردیم این غذا ی سنتی که در بین اسپانیایی ها پرطرفدار است حتی در بین دست فروشان نیز فروخته می شود. و اما محتوی این غذا از تیکه های خمیر نان شیرینی را سرخ کرده و به صورت برشته میل می کنند.
یک نوع غذای پر طرفدار دیگر تاپاس می باشد،(tapas) نام دارد که معمولاًهم سرد است و هم گرم.این غذا یک نوع غذا ی اشتها اور برای آنها محسوب می شود که سرد آن از روغن زیتون و پنیر در آن تشکیل شده و نوع گرم آن مثل پاتیلی تاس که همان ماهی مرکب سرخ شده است.این غذای لذیذ را غالباً بعد از تمام شدن کار بین عصر تا شام به عنوان عصرانه سرو می کنند و یا در تعطیلات پایان هفته همراه ناهار میل می کنند و از غذاهای مورد پسند اسپانیایی ها می باشد که توریست های زیادی بابت این غذاها به این کشور جذب شده اند چرا که نظیر آنها را در کشورهای دیگر خیلی کم می توان یافت کرد که اگرم باشد به آن کیفیتی نیست که در اسپانیا پخت و درست می شود.هشت الی دوازده تاپاس در تور اسپانیا موجود است که هر کدام دارای مواد و اختراع جدید غذایی از اسپانیایی ها می باشد.
یکی دیگر از غذاهای خاص تور اسپانیا “سرانو” است که انها گوشت خوک را قسمت قسمت می کنند و به تکه های ریزی آن را تقیم کرده و به مدت دو هفته آن را در نمک غوطه ور می کنند و می خوابانند و بعد از دوهفته آن را در انواع غذاهای گوشتی و طبخی آن را می پزند .اینکار غذا را بسیار ترد و خوشمزه می کند.
و اما می رسیم به غذای “پائلا” این خوراک به صورت رایج در ناحیه ای به نام والنسیا سرو می شود. در این ناحیه معمولاً روز یکشنبه این غذا را میل می نمایند.سه مواد اصلی آن ؛برنج-زعفران-روغن زیتون است که در آن از ماد دیگر مانند ؛گوشت های دریایی که از جانوران دریایی می باشد.
اسپانیایی ها در خوردن غذا ها عادات های ویژه ای دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
استفاده از سالاد در فصول گرم –خوردن نان با غذا-شراب نوشیدن در همه ی وعده های غذایی-استفاده از میوه و لبنیات برای سرو دسر که غالباً از کیک و تارت برای دسر هم استفاده می کنند.

 

 

موزه های اسپانیا و نقش آنها در گردشگری تور اسپانیا:
اسپانیا کشوری است با سابقه و قدمتی بسیار زیاد و طبیعی است که موزهای جالب و پرمحتوایی داشته باشد.رد پای انسان تا ۱۰۰۰۰ سال پیش در کشور اسپانیا دیده شده است.
موزه پرادو مادرید:
این موزه که به دستور امپراطور چارلز سوم ساخته شده است ،برای ایجاد تغییر و اصلاحات فرهنگی بنا شده است.موزه پرادو در شهر مادرید پایتخت اسپانیا قرار دارد و از معتبرترین و مهمترین موزه های اسپانیا به شمار می رود و یکی از عوامل مهم گردشگری اسپانیا به شمار می رود.اهمیت این موزه از آن جهت است که آثار با ارزشی از هفتصد سال از تاریخ اسپانیا را در خود جای داده است.این آثار که متعلق به قرن دوازدهم تا نوزدهم میلادی می شود ،شامل آثاری همچون ۵۰۰۰ عدد نقاشی هنری ،۲۰۰۰ عدد تصویر چاپی ،۱۰۰۰ عدد سکه و مدال ،۷۰۰ هدد مجسمه بین قرن های ۱۲ تا ۱۹ میلادی و ۲۰۰ شئ تزئینی می باشد.
ساخت این موزه باشکوه چندین سال به طول انجامید ولی ارزشش را داشته است زیرا علاوه بر آنکه جز جاذبه های گردشگری تور اسپانیا به شمار می رود ،نشان دهنده عظمت و هنر دوست بودن کشور اسپانیا در طول تاریخ را نشان می دهد.فردی که این بنا را ساخته جوآن دی ویلانئوا نام داشته است.این معمار در طول زندگیش آثار زیادی را طراحی کرده است ولی موزه پرادو بزرگترین آنها به شمار می رود.به این موزه قله رفیع نئوکلاسیسیزم اسپانیایی نیز گفته می شود.
در ابتدا قرار بود این موزه تنها آثار نقاشان اسپانیایی را در خود جای دهد ولی با اضافه شدن آثاری بزرگ از نقاشانی چون رامبراند ،بوتیچلی ،فرانسیسکوگویا و …کاربرد این موزه به شکل امروزی در آمد.
موزه ملی هنر کاتالونیا بارسلونا:
این موزه از بناهای زیبا و باشکوه اسپانا است که در قدیم کاربرد دیگری داشت.این موزه در سال ۱۹۲۹ میلادی از این مکان برای برگزاری نمایشگاه داخلی و بین المللی استفاده می شده است و با طولانی شدن سن بنا ،تصمیم گرفته شد که آن را به موزه تبدیل کنند.این اتفاق در سال ۱۹۹۰ افتاد.از مزیت های این موزه این است که علاوه بر آنکه اشیا و وسایل جذاب و دیدنی بسیاری را در خود جای داده است ،خود بنا نیز از یبایی خاصی برخوردار است و یکی از جاذبه های گردشگری اسپانیا به شمار می رود.چیزی که این موزه را جذاب کرده است ،این است که در زمان های قدیم این موزه کاخ سلطنتی بوده و هر کسی اجازه ورود به آن را نداشته است ولی اکنون هر کسی که تمایل داشته باشد می تواند از آن دیدن کند.یککاخ می تواند چیزهای بسیار زیادی برای دیدن داشته باشد.این بنا در مقایسه با بناهای با شکوه امروزی نیز همچنان از کیفیت ساخت و زیبایی بسیاری برخوردار است.
موزه پیکاسو بارسلونا :
مسلما موزه ای مانند موزه پیکاسو در سراسر دنیا نظیر نخواهد داشت زیرا آثاری در آنا وجود دارد که هیچ کجا نیست.همانطور که از نام این موزه مشخص است ،در آنجا آثار پیکاسو به نمایش گذاشته شده است.پیکاسو نقاشی توانمند بود که یک اسپانیایی اصیل به شمار می رفت.بهترین مکان برای دیدن آثار این هنرمند اسپانیایی ،زادگاهش می باشد.این موزه از آنجا که برای تمامی نقاشان و دوست داران این هنر یک نمونه بی نظیر در سراسر دنیا م باشد ،تبدیل به یکی از قطب های گردشگری اسپانیا شده است و هنمندان و هنر دوستان زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود می کشاند.
کلیسای ساگرادا فامیلیا:
کلیسای بسیار زیادی در دنیا هستند که به دلیل داشتن معماری خوب و خاص خود به شهرت رسیده اند.کلیسای ساگرادا فامیلیا اسپانیا هم یکی از آنهاست و البته تفاوت های با نمونه های مشابه دارد.آغاز طراحی و ساخت این موزه به سال ۱۸۸۲ باز میگردد.و جالب تر آنکه هنوز کار ساخت این موزه به طور کامل تمام نشده است.معماران و سازندگان آن در تلاشند تا جزئی ترین چیزها را در طرح پیاده کنند و بنایی خیره کننده به جهان ارائه دهند.نام این موزه به معنی خانواده مقدس است.زمان پایان ساخت و بهره برداری از این کلیسا را در سال ۲۰۲۶ تخمین زده اند.مشخص است با آنکه این بنا هنوز کاملا تکمیل نشده است ولی می تواند از جاذبه ها و محل های دیدنی برای گردشگری تور اسپانیا به شمار رود.و آنچه مسلم است این است که پس از پایان مراحل ساخت این موزه ،بازدید کنندگان زیادی از سراسر دنیا برای دیدن آن خواهند آمد.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 14:57  توسط سلمان  |  نظر بدهید
 
قیمت تور اسپانیا با شرایط ویژه و استثنایی .اسپانیا کشوری زیبا با قدمتی طولانی می باشد.موقعیت جغرافیایی اسپانیا به گونه ای است که از یک سو به دریای آتلانتیک و از سوی دیگر به کوه ها و مناطق سرسبز ختم می شود.علاوه بر آنکه این کشور دارای آثار باستانی بسیار خوب و قدیمی ای می باشد ،دارای مراکز خرید لوکس و مدرنی می باشد.این مراکز در توسعه صنعت گردشگری اسپانیا نقش عمده ای داشته است.

 

اسپانیا کشوری است که مردمی شیک پوش دارد.در این کشور مردم به پوشاک خود اهمیت بسیاری می دهند و شاید همین باعث شده که اسپانیا بازار پوشاک پر رونقی داشته باشد.در ضمن در مورد قیمت تور اسپانیا نیز می توانید در ادامه اطلاعات کاملی بدست آورید.

یکی از محل های مناسب برای خرید کردن ،محله کوئکا است.در این محله می توانید کفش های مارک را با قیمتی مناسب تهیه کند.

مرکز خرید زانادو مادرید:

این مرکز این مهمترین ،مرفح ترین و بزرگترین مراکز خرید در اسپانیا است و برای کسانی که برای گردشگری  و مشخص شدنقیمت تور اسپانیا به این کشور آمده اند ،چیزهای جالبی برای ارائه داشته باشد.در این مرکز خرید امکاناتی از قبیل رستوران های شیک با غذاهای محلی و خارجی ،پارک وسیع و سرسبز ،مهد کودک برای کودکان ،وجود سالن های سینما برای دیدن فیلم های روز دنیا ،به همراه سالن های بولینگ و سرویسهای بهداشتی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.اما چیزی تمامی این امکانات را در سایر مراکز خرید هم می توان پیدا کرد ولی چیزی که این نمونه را از سایرین جدا کرده است وجود بزرگترین سالن اسکی داخل سالن در اروپا در این مرکز خرید اسپانیا می باشد.این پیست به دو قسمت تقسیم شده است.قسمتی برای حرفه ای ها و قسمت دیگر برای مبتدی ها.مساحت این پست چیزی در حدود بیست و چهارهزار متر است.دامنه این پستها همیشه باز است و در اختیار مراجعه کنندگان می باشد.بدون شک مرکز خرید زانادو یکی از جاذبه های گردشگری تور اسپانیا محسوب می شود زیرا از امکانات بسیار جالبی برخوردار است.شما همچنین برای یافتن اطلاعاتی درباره تور لحظه آخری اسپانیا می توانید به بخش مربوط به آن در سایت مراجعه نمایید.همچنین برای ردیافت اطلاعات دیگر در مورد انواع تور لحظه آخری نیز ما بخشی را در سایت برای این منظور در نظر گرفته ایم .

محل های خرید اسپانیا از آن جهت حائز اهمیت هستند که اجناسی که در این مراکز یافت می شود ممکن است غیر از کشورهای مراکش و فرانسه در کمتر کشوری یافت شود.همانگونه که میدانید تنها سه کشور هستند که هم د مجاورت دریای مدیترانه و هم در مجاورت اقیانوس اطلس قرار دارند.بنابراین این سه کشور میتوانند از طریق بندرها به راحتی با کشورهای اروپایی و همزمان با آن با کشورهای غربی تبادلاتی داشته باشند.همچنین موقعیت جغرافیایی اسپانیا این امکان را برای این کشور فراهم کرده تا بتواند با کشورهای آفریقایی به در تماس باشد بدون آنکه نیاز به واسطه گری کشور دیگری باشد.

دریای مدیترانه برای اقتصاد اسپانیا به عنوان یکی از شاهراه های حیاتی محسوب می شود.زیرا علاوه بر آنکه در ارزان رسیدن اجناس به این کشور کمک شایانی م کند دارای سواحل زیبایی است که برای گردشگری اسپانیا فوق العاده مفید است و در نهایت به چرخه اقتصادی در این کشور کمک ویژه ای خواهد کرد.مطمئنا نیاز به یاد آوری نخواهد بود که وجود اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه آب و هوای اسپانیا را گرم و توریستی کرده است.

از دیگر چیزهایی که در بازار اسپانیا و در نهایت در اقتصاد این کشور موثر است ،می توان به ساخت گیتار اشاره کرد.شاید به نظرتان جالب بیاید که در اسپانیا تقریبا همه افراد جامعه به نوازندگی گیتار مهارت دارند و گیتارهای ساخته شده در است کشور در دنیا از بهترین ها به شمار می رود.ساخت ساز در اسپانیا نه تنها یک هنر بلکه امروزه به عنوان یک صنعت شناخته شده است.زیرا تولیدات آن به سراسر جهان صادر می شود و برخی از چوبهای به کار رفته در آن تنها در خود اسپانیا یافت می شود مانند سرو اسپانیایی.قیمت برخی از این تولیدات را می توان تا ۴۰ میلیون تومان نیز تخمین زد.همانگونه که میدانید بسیاری از کسانی که برای گردشگری وقیمت تور اسپانیا به این کشور می آیند ،علاوه بر دیدن کردن از مناظر و آثار باستانی ،برای موسیقی و صنایع دستی این کشور مراجعه می کنند.بنابر این ساخت گیتارهای اسپانیایی یا گیتارهای فلامنکو یکی از صادرات این کشور محسوب می شود که تنها در این کشور یافت می شوند.البته در کشورهای دیگر نیز چنین گیتارهایی یافت می شوند اما نه به کیفیت نوع اسپانیایی آنها.آبنوس هندی و سرو اسپانیایی همراه با تجربه های چند ده ساله در این زمینه باعث شده تا این زمینه جز حرفه ها و مهارت های خاصی شود که تنها اسپانیایی ها از عهاده آن بر می آیند.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 14:53  توسط سلمان  |  نظر بدهید
تور لحظه آخری اسپانیا و شرایط خاص آن.کشور اسپانیتا که در دنیا به عنوان قطب اصلی از نظر جذب توریست شناخته شده است .در نزدیکی آن اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد که سبب شده تا این کشور از آب و هوای معتدل خوبی برخوردار باشد.و گردشگران زیادی را به دلیل دارا بودن این شرایط آب هوایی در طول سال توانسته است به خود جذب کند.و در کل سال گردشگران زیادی مشتاق هستند که به این کشور سفر کنند.عزیزانی که به دنبال دریافت اطلاعات در مورد انواعتور لحظه آخری هستند نیز می توانند از بخش مربوطه به ان اطلاعات لازم را دریافت نمایند.
پایتخت اسپانیا که مادرید نام دارد وسعتی به اندازه ۵۰۴۰۳۰ کیلو متر مربع را دارا می باشد. زبان رسمی در این کشور اسپانیایی می باشد و واحد پول موجود در این کشور یورو است. از جمله شهر های مهم در این کشور می توان به شهر های:والنسیا،سویا،بارسلون ساراگوسا و بیلبائو اشاره نمود.
موقعیت و وسعت کشور اسپانیا به این صورت است که در جنوب غرب اروپا که این کشور در شبه جزیره ایبری قراردارد.و عضوی از اتحادیه اروپا به حساب می آید.فرانسه و آندورا در شمال با اسپانیا داری مرز می باشد و با پرتقال در غرب دارای مرز است.و با حبل الطارق و مراکش در شرق دارای مرز است.
این کشور همچنین در شرق با دریای مدیترانه و با اقیانوس اطلس در شمال دارای مرز های دریایی می باشد.
از نظر پهناور بودن کشور اسپانیا در جهان پنجاه و یکمین است و بعد از فرانسه در اروپای غربی دومین کشور بزرگ به حساب می آید.تور لحظه آخری اسپانیا بخش زیادی از شبه جزیره ایبری ،جزایر فناری،جزایر بالئارس و برخی از بخش های دیگر را شامل می شود.
جاذبه های گردشگری و قیمت تور اسپانیا:
از مهمترین جاذبه های گردشگری موجود در این کشور می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره نمود که شما با اقامت در این کشور می توانید از این جاذبه های گردشگری دیدن کنید:
موزه prada: این موزه بیش از ۷۰۰ مجسمه بین قرن های دوازده تا نوزده میلادی را دارا می باشد همچنین در این موزه هفت هزار تابلوی نقاشی نیز در معرض نمایش قرار گرفته است.سابقه تاریخی موزه prada به بیش از دو هزار سال می رسد.موزه prada که از جمله نقاط دیدنی مهم در مادرید می باشد و در آن آثار نقاشان معروف دنیا از جمله : فرانسیسکو گویا ،بوتیچلی ، رامبراند به نمایش گذاشته شده است.

 

میدان plaza de cibeles که سمبل شهر بوده و از میادین اصلی شهر به حساب می آید.طرفداران باشگاه رئال مادرید در مکان چشمه وسط میدان ملاقاتی زمان پیروزی تیم لاگیلا داشته اند.این بنا در قرن ۱۷ میلادی در این مکان بنا شده است.این مکان یکی از جاذبه هیا تور اسپانیا برای گردشگریان است.
میدان puerta Alcala بنا شده در Alcala که شهر کوچکی است جهت دروازه ورود به شهر ساخته شده که این بنا به مادرید نزدیک می باشد و به وسیله پادشاه کارلوس سوم در قرن ۱۷ بنا شده است.
میدان مرکزی مادرید(plaza mayor) بنا شده در سال ۱۶۱۹ که این بنا را پادشاه فلیب سوم ساخته است.که در وسط میدان مجسمه وی قرار گرفته است.
در این میدان بیشتر جشن های ملی و فستیوال ها به نمایش گذاشته می شود.
میدان دروازه خورشید(del sol puerta) مجسمه پادشاه چارلز سوم یکی از آنها بوده و مجسمه دیگر که Madrono tree نام دارد به خرسی که در کنار درختی می باشد نام گذاری شده است که در کشور اسپانیا دو سمبل اشرافی و خانوادگی به حساب می آید.درباره تور لحظه آخری اسپانیا می توانید رد همین بخش اطلاعات مفیدی بدست آورید.
کلیسای Almudena که در نزدیکی رویال پلاس در سال ۱۸۷۹ میلادی ساخته شده و سبک به کار رفته در ساخت این بنا گوتیک می باشد.این کلیسا با دارا بودن چشم اندازی زیبا به کاتولیک ها تعلق دارد.
Royal palace : رویال پالاس با وسعت ۱۳۵ هزار متر مربع که پادشاه اسپانیا در آن ساختمان اقامت داشته و دارای دو هزارو هشتصد اتاق می باشد.
چند جاذبه گردشگری در شهر بارسنول:
بارسنول دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که در این متن به بیان مهمترین آنها می پردازیم:
این شهر دارای آثار با ستانی می باشد و ۱۲ پارک تاریخی در این شهر بنا شده است.دو معمار معروف اسپانیایی در این شهر توانسته اند آثار خود را به ثبت جهانی برسانند.از جمله شاهکار های سبک نئوگوتیک بنای کلیسای سالگراد فامیلیا می باشد که با معماری زیبایی که دارد چشم انداز فوق العاده ای را خلق کرده است.این شهر به گونه ای است که گردشگران را با هر نوع سلیقه ای که دارند به خود جذب می کند.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۵ساعت 14:51  توسط سلمان  |  نظر بدهید
صنعت گردشگری در ایتالیا:
این کشور دارای چندین گروه قومینی ازجله گروه آلمانی ،فوانسوی ،ایتالیایی-اسلونی که در بخش شمالی کشور قرار دارند و گروه ایتالیایی-آلبانیایی و ایتالیایی-یونانی که در بخش جنوبی کشورند ،می شود.
یکی از عوامل گردشگری تور ایتالیا مردم فهمیده آن است.می توان گفت تقریبا ۹۸% مردم ایتالیا با سواد هستند.در پی طرحی که در سال ۱۹۸۰ به تصویب رسید ،بیمه خدمات درمانی به وجود آمد و کلیه مراحل درمانی برای همه شهروندان رایگان شد.
ایتالیا کشور جالبی است.یک کشور با دو فرهنگ کاملا متفاوت است.این کشور هر ساله افراد بسیاری را جهت گردشگریتور ایتالیا سمت خود جذب میکند.یکی از مسائلی که در این کشور بسیار مهم است ،بحث شمال و جنوب کشور است.در نیمه شمالی کشور ما شاهد صنعتی پیشرفته و جامعه ای مدرن هستیم.امکانات رفاهی و مدرنیته در سمت شمال ایتالیا به دلیل نزدیک بودن با سایر کشورها اروپایی به شدت به چشم می خورد اما در مورد نیمه جنوبی آن اینگونه نیست.مناطق جنوبی ایتالیا کمی سنتی هستند و مردم آن پایبندی بیشتری به مذهب دارند.خانواده ها نقش و ساختاری متفاوت نسبت به شمال این کشور دارند و از انسجام بیشتری برخوردارند.به طور کلی آزادی در شمال ایتالیا بسیار بیشتر از جنوب آن است.همزیستی زن و مرد بدون ازدواج در شمال امری طبیعی است و مردم این منطقه چندان در قید مذهب نیستند.
مسئله تفاوت فرهنگ شمال و جنوب در قیمت تور ایتالیا به اندازه ای است که در برخی موارد نسبت به افراد جنوبی که در شمال دیده می شوند ،توهین می شود و به آنها با دید تمسخر نگاه می کنند.حتی شعارهایی در این کشور به گوش می رسد که خواهان جدایی شمال از جنوب می باشند.همچنین شما علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور لحظه آخری می توانید از بخش مربوط در سایت دیدن نمایید.
زبان مردم ایتالیا و نقش آن در گردشگری ایتالیا:
زبان رسمی کشور ایتالیا ،زبان ایتالیایی است.اما در مناطق مختلف و خاصی از آن ،زبان های فرانسوی ،آلمانی واسلونیایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.به عنوان مثال: در برخی از مناقط ایالت بولزانو مردم این منطقه به دلیل نزدیکی با کشور آلمان ،با این زبان آشنایی دارند.همچنین در شمال غربی ایتالیا یعنی در ایالت وال له داوستا زبان فرانسوی به دلیل هم مرز بودن با این کشور کاربرد دارد.و یا در شهرهای تریست وگوریتزیا ،به دلیل هم مرز بودن با اسلوونی ،مردم این منطقه با این زبان آشنایی دارند.ایتالیا به دلیل هم مرز بودن با چندین کشور ،تبادل زبانی و گویشی زیادی با همسایگان خود دارد.آشنایی مردم تور ایتالیا با زبانهای کشورهای همسایه ممکن است از مهمترین دلایل توسعه گردشگری ایتالیا به حساب بیاید.
مذهب در تور لحظه آخری ایتالیا و نقش آن در گردشگری ایتالیا:
اکثر مردم این کشور پیرو مسحیت کاتولیک هستند.حدود ۸۷% مردم ایتالیا مسیحی هستند که یک سوم آنها فعال هستند.در این کشور مذهب های دیگری نیز وجود دارد.۴/۱% از مردم ایتالیا مسلمان هستند که اکثر آنها مهاجر می باشند.از ۸۲۵۰۰۰ نفری که در این کشور از دین اسلام پیروی می کنند ،تنها ۵۰۰۰۰ نف آن دارای ملیت ایتالیایی هستند و بقیه آنها را مهاجران تشکیل داده اند.وجود آزادی در انتخاب دین در این کشور باعث شده تا مهاجران بسیاری به این کشور رو بیاورند و در نتیجه گردشگری ایتالیا نیز رونقی دیگر پیدا کند.
غذاهای ایتالیایی:
بدون شک نظیر غذاهای ایتالیایی را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید.رستوران ها و غذاهای این کشور در دنیا معروف هستند و البته پرطرفدار.یکی از این غذاها پیتزاهای معروف آن هستند مانند پیتزا مارگاریتا که در سال ۱۸۸۹ برای اولین بار و توسط فردی به نام اسپوزیتو در ناپل تهیه شد و چون در آن زمان ملکه مارگاریتا برای بازدید از ناپل به آنجا آمده بود و این پیتزا به افتخار ورود او تهیه شده بود پیتزا مارگاریتا نام گرفت.جالب است بدانید که اسپوزیتو برای آنکه حس میهن پرستی خود را به ملکه نشان دهد سعی کرده بود تا ترکیبات این غذا را طوری انتخاب کند که در نهایت پرچم تور ایتالیا را القا کند.بنابر این از گوجه فرنگی ،سبز ریحان و پنیر سفید موتزارلا در آن استفاده کرد.
پاستا:
پاستا به غذاهایی گفته می شود که از آرد گندم درست میشوند.پاستا یکی از ثابت ترین غذاهای ایتالیاست و شکل های متفاوتی دارد.همچنین به سبک های متفاوتی نیز طبخ می شود.گاهی درون آن را با گوشت پر می کنند و گاهی نیز با سبزیجات و …نیاز به گفتن نیست که ایتالیا در زمینه آشپزی همواره یکی از بهترین ها در دنیا بوده است و هنر آشپزی در این کشور باعث رشد و ترقی صنعت گردشگری ایتالیا شده است.